GMINA NOWA RUDA
CENTRUM KULTURY GMINY NOWA RUDA

Organizowane przez nas zawody sportowe odbywają się na Torze Off Road w Dzikowcu prowadzonym przez nasze Stowarzyszenie, dzięki przychylności władz Gminy Nowa Ruda i dzięki ogromnemu wsparciu Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda.

CKGNR – wspiera nas przy przygotowaniu materiałów promocyjnych, cateringu i oprawie wizualnej imprez. Pracownicy CKGNR pomagają nam w logistyce i transporcie sprzętu. Dbają też o to, aby nikt głodny od nas nie wyjechał.

Więcej informacji!

Szekla4x4.pl to firma, która powstała z pasji.

„Nasze początki to udział w zawodach, rajdach. Dziś kiedy każdy z nas posiada kilkunastoletnie doświadczenie, chętnie dzielimy się swoją wiedzą – mówi Damian Łaga”.

Więcej informacji!

Mini Żuraw Wrocław – dźwigaj mądrze!

Jeśli szukacie sposobu, by ułatwić sobie pracę na budowie i zwiększyć jej efektywność, warto rozważyć wynajem mini żurawia. Ten niezwykle uniwersalny sprzęt pozwala na podnoszenie i przemieszczanie ciężkich przedmiotów oraz materiałów budowlanych, a dzięki swoim niewielkim rozmiarom sprawdzi się nawet w trudno dostępnych miejscach.

Więcej informacji!

Forquad.pl – sklep z pasji do quadów

Bez względu czy wolisz spędzać czas ze swoim quadem w słoneczną pogodę czy mroźną zimę, to zawsze musisz być przygotowany na każde warunki.

W sklepie Forquad.pl znajdziesz części i akcesoria na każdą porę roku.

Więcej informacji!

Bricomarché Neska Nowa Ruda

Bricomarché to sieć supermarketów typu „dom i ogród”. „Jesteśmy zawsze blisko Ciebie i mamy wszystko to, czego potrzebujesz. Jesteśmy częścią Grupy Muszkieterów, która jest największym europejskim zrzeszeniem niezależnych przedsiębiorców.”

Więcej informacji!

media

Dbają o Wasze bezpieczeństwo