TERENOWY WYŚCIG HARD RACE PL

Przede wszystkim dużo jazdy!

  • Zapoznanie z trasą i wieczorny prolog w czwartek
  • Dwa dni ścigania podzielone na etapy
  • Szybka szeroka pętla o długości ponad 6 km
  • Dodatkowe odcinki z podziałem na klasy w technicznej części toru o długości kolejnych kilku kilometrów dla każdej z klas
  • Dużo technicznej jazdy z elementami zjazdów i podjazdów, trawersów, skał i kamieni
  • Sprawdzony, elektroniczny pomiar czasu bez papierowych kart i wbijania pieczątek
  • Proste zasady rywalizacji: wygrywa załoga z największą ilością okrążeń i najkrótszym czasem jazdy

Kliknij na baner i przejdź do strony wyścigu

PIONOWE ZJAZDY I PODJAZDY, SKAŁY I MNÓSTWO TRAWERSÓW
– czyli HARD OFF ROAD PL

U nas nie ma wody, a błota jest co najwyżej do połowy bieżnika w kole. Za to gwarantujemy Wam techniczną jazdę po dobrze znanym w świecie Off Roadu Torze w Dzikowcu.

Z piątku na sobotę zostanie rozegrany Etap Nocny, a po krótkim odpoczynku zawodnicy wyruszą w sobotę na trasę Etapu Dziennego. W trakcie każdego z etapów do pokonania będzie kilka odcinków specjalnych.

Zawodnicy klas: Hard + (wyciągarki mechaniczne) i Hard (wyciągarki elektryczne) wystartują w dwóch etapach, na których przygotowane będą OS-y w całości wytaśmowane.

Zawodnicy klas: CHL i STOCK wystartują w dwóch etapach, na których przygotowane będą OS-y z pieczątkami + dodatkowe PKPY w terenie.

Spotkanie na Torze
– Puchar Toru Off Road w Dzikowcu

Zapraszamy na kolejną imprezę na naszym Torze Off Road w Dzikowcu, skierowaną głównie do amatorów i osób rozpoczynających przygodę z Off Roadem. Chociaż starzy wyjadacze też znajdą coś dla siebie 🙂

Będzie to idealne spotkanie dla osób, które nigdy nie brały udziału w „rajdach”, na którym będą się mogły zapoznać ze zdobywaniem PKPów, przejazdem Odcinków Specjalnych, nawigacją i jazdą po tracku.

Na zawodników będą czekały PKP-y, czyli punkty kontroli przejazdu rozmieszczone w trudno dostępnych miejscach toru. Dodatkowo przygotowane zostaną ekstra punktowane Odcinki Specjalne całkowicie wytaśmowane, gdzie będzie się liczył czas przejazdu. Oraz wymagający techniki TRIAL.