307 Rafał Osmolski – Kamil Majerczyk
ZWYCIĘZCY W KLASIE CHL W HARD OFF ROAD PL
W KLASYFIKACJI GENERALNEJ 2022!


Miejsce w I Rundzie Hard Off Road 2022: 4
Miejsce w II Rundzie Hard Off Road 2022: 1
Miejsce w III Rundzie Hard Off Road 2022: 1

Z numerem 307 wystartuje Rafał Osmolski, Kamil Majerczyk Suzuki Jimny Okey Okey.

Załoga to taki mix 🙂 Najpierw startował u nas „Majer” ale quadem. Przez kilka dobrych lat zajmując czołowe miejsca w SMOR Quad.

Kilka lat później pojawiła się rodzina Osmolskich startująca w rajdach samochodowych. Od samego początku rywalizująca o czołowe miejsca w swojej klasie. Pierwszy skład to Rafał i Marta z eksploatowanym do maximum możliwości Suzuki XL7, które jak już miało dość to rozkładało przednie koła na boki 🙂 Po kontuzji Marty na fotelu pilota pojawiało się kilka osób, między innymi zawsze obecny na rajdach Szczepan 🙂

W tym samym czasie „Majer” powrócił do startów quadem, ale w imprezach samochodowych gdzie była klasa quad. Szybko się zaprzyjaźnili i tak „Majer” zakupił swoją pierwszą terenówkę i zaczął starować w tej samej klasie. Po kilkunastu rajdach wspólnej rywalizacji postanowili wystartować razem, jako jedna drużyna.

Jak mówi Marta, „rzecznik prasowy ekipy” 🙂 „Nasze obecne auto Jimny zostało zbudowane 2018 r. i ochrzczone nazwą: Okey Okey.
Pierwszy start auta był na Bałtowskich Bezdrożach w 2019 r. i zakończył się wielkim sukcesem. Drugie miejsce na podium. W kolejnym rok poszło nam jeszcze lepiej, wywalczyliśmy 1 miejsce – w nagrodę Jedziemy do Maroko 🙂

Jechaliśmy również wszystkie etapy Północnej i Południowej Ligii Przeprawowej w latach 2019, 2020 zdobywając 1 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Naturalnie nie odbyło się bez prestiżowego rajdu Poland Trophy w roku 2021, na którym  wygraliśmy 1 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Wisienką na torcie był rajd 24h RFC 222 pieczątki, gdzie zdobyliśmy naszym seryjnym autkiem 🙂 
1 miejsce objeżdżając najmocniejsze zmoty.”

W 2022 roku wywalczyli I Miejsce w klasyfikacji generalnej Hard Off Road PL w klasie CHL, wygrywając 2 z 3 rund.